Jarvis

Informacje dodatkowe

Płeć

samiec

Wiek

seniorka / senior

Wielkość

mała / mały

Rasa

mieszana

Umaszczenie

brązowy, czarny

Miejsce znalezienia

Gmina – Bytnica

Schronisko

Zielona Góra

Opis

Rok urodzenia: 2013
Jarvis to mały, przekochany piesek, który bardzo się u nas zmienił. Na początku bał się człowieka i nie wiedział czym jest spacer, był bardzo lękowym psem. Aktualnie cieszy się na widok smyczy i wie, że czeka go miły spacerek.

Śmiało podchodzi do nowych osób, czasem zaczepia obcych na spacerach. Jak kogoś pozna to upomina się o głaski już z daleka. Wita się merdając ogonkiem i liże po rękach, szukając smaczków po kieszeniach. Cieszy się wtedy na widok człowieka i zaraz zaprasza do zabawy. Biega wesoło ścigając się ze swoim cieniem i wpadając w ramiona znanego człowieka.

Do nieznanych ludzi jest zachowawczy, ale po kilku spotkaniach pięknie się otwiera. Przed wyjściem na spacer jeszcze czasami stresuje się przypinaniem smyczy, a wyjście poza schroniskowy boks jest okupione dużą porcją ekscytacji. Jarvis czasami łapie delikatnie zębami z nadmiaru pozytywnych emocji, jednak poza schroniskiem natychmiast się wycisza. Chodzi pewnie na smyczy, lubi sobie pobiegać i jasno komunikuje swoje granice.

Jarvis w większości nie toleruje innych psów, odstrasza wtedy szczekaniem i rzuca się w kierunku drugiego psy, by on się wycofał. ❤ Jarvis jest psem otwartym i chętnym do współpracy z człowiekiem. Bardzo lubi dobre jedzonko i dzięki temu można zaskarbić sobie jego sympatię. Staje nawet na łapkach, żeby poprosić o głaski i smaczki! Jarvis potrzebuje opiekuna, który cierpliwie będzie budował z nim poczucie zaufania, początkowo Jarvis może zachowywać dystans i jeszcze bać się dotyku obcego. ‼ Szukamy dla niego domu spokojnego. Opiekuna, który poświęci mu tyle czasu ile będzie potrzebował, a przy tym zadba o spełnienie wszystkich najważniejszych psich potrzeb ‼

Telefon w sprawie adopcji: 577-466-576