Jaskier

Informacje dodatkowe

Płeć

samiec

Wiek

seniorka / senior

Wielkość

średnia / średni

Rasa

mieszana

Umaszczenie

rudy

Schronisko

Elbląg

Opis

Jaskier trafił do schroniska 27.07.2023 z Parku Kajki.

Jaskier od pierwszego dnia za swoje główne zadanie obrał skradnięcie serc wszystkich pracowników i wolontariuszy, co w połączeniu z jego niesamowitą pewnością siebie i tryskającą energią – udało mu się to w mgnieniu oka. Jego pogoda ducha, miłość do wszystkich osób i radość z każdej chwili, przynosi nam ukojenie nawet w tych najcięższych momentach.

Nie zapominajmy też o jego niespotykanej urodzie! Umówmy się – przy Jaskierze po prostu nie da się nie uśmiechnąć!

Potrzebne są kolejne atuty? Pędzimy z odpowiedzią.

Uwielbia spacery i pięknie opanował umiejętność chodzenia na smyczy, choć czasem poplączą mu się łapki. Chłopak ma jednak około 10 lat, więc nie możemy mu tego wypominać! Nie reaguje na mijane samochody, rowery i psy. A jeżeli o czworonogach mowa – no cóż, Jaskier to taki dobry kolega, który nie dokłada swoim psim współlokatorom zawodu.

Zabiegi pielęgnacyjne nie sprawiają mu żadnego problemu! Wizyty u weterynarza również przebiegają spokojnie, a Jaskier nie skrywa na długo urazy – w końcu po nieprzyjemnych badaniach, zawsze przychodzi czas na nagrodę!

Mimo, że znamy Jaskiera stosunkowo krótko, bije od niego ,,to coś”, dzięki czemu moglibyśmy mówić o nim godzinami!

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego schroniska i poznania Jaskiera osobiście. Ostrzegamy jednak – spędzenie chociaż kilku minut w towarzystwie tego kawalera grozi zakochaniem się i zdobyciem nowego futrzastego przyjaciela w domu.

nr karty: 166/2023

Wirtualny opiekun: klasa 1D z Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych