JOGI

Informacje dodatkowe

Płeć

samiec

Wiek

dorosła / dorosły

Wielkość

średnia / średni

Rasa

mieszana

Umaszczenie

rudy

Schronisko

Kościerzyna

Opis
???? ????? ?????????? ???? ❤️?
Jogi to psiak który nie ma jakiś wielkich wymagań. Chciałby mieć zawsze pełną miskę z dobrym jedzeniem, pełną miskę z wodą i miękkie ciepłe posłanie. To jest szczyt jego oczekiwań. Nie czuję się dobrze będąc w centrum uwagi, ani osaczony przez zarówno ludzi jak i psy ? Lubi trzymać się z boku i obserwować codzienność. Nie lubi być nadmiernie głaskany, nie lubi zabiegów pielęgnacyjnych, nie lubi zbyt dużego zainteresowania swoją osobą. Najlepiej czuję się w własnym gronie a jak ma ochotę na trochę czułości, to sam przyjdzie i się o to upomni, po czym odejdzie w swoją stronę.?
Z innymi pieskami miewa różne relacje, bo jeśli w rażący sposób naruszają jego przestrzeń, Jogi potrafi się postawić, nie bacząc na gabaryty i swoje szanse w walce.
Na spacerach radzi sobie bardzo dobrze i z zaciekawieniem zwiedza świat. Nie szarpie i trzyma się opiekuna. ???
Jogi ma niestety skłonności do nawracającego zapalenia uszu. Wymaga częstej higieny uszek, a w razie gdy już dojdzie do zapalenia – leczenia.
Szukamy mu domu spokojnego, najlepiej z ogródkiem (, by mógł się wylegiwać na słoneczku, co bardzo lubi), domu bez zwierząt i bez małych dzieci.‼️
Biuro Adopcyjne ? 781 555 441