KLEKS

Informacje dodatkowe

Płeć

samiec

Wiek

dorosła / dorosły

Wielkość

średnia / średni

Rasa

mieszana

Umaszczenie

podpalany

Schronisko

Kościerzyna

Opis
????? – „??????? ???? ?? ???? ? ????????”
Kleks pomimo, że jest u nas już od dłuższego czasu, nadal nie ma domu ?. To aktywny i bardzo przyjazny psiak, którego zadaniem nr 1 jest być blisko człowieka. Uwielbia spędzać z nami czas i cieszy się z każdych najdrobniejszych gestów. Cieszy się całym, sobą a jego mordka zdaje się na okrągło uśmiechać ?. Jest pieskiem grzecznym, chociaż bardzo aktywnym, a do tego ma duszę akrobaty, bo dla niego płot to marna przeszkoda. Gdyby w nowym domu miał możliwość biegania po podwórku, trzeba mieć na względzie wysokość ogrodzenia ⬆️
Z innymi czworonogami jest w stanie się porozumieć, ale przy umiejętnym zapoznaniu. Najlepiej czuje się sam, jednak w przypadku gdyby miał zamieszkać z innym psiakiem, koniczny będzie wspólny spacer zapoznawczy.
Spacerki bardzo mu odpowiadają i smycz nie jest mu obca, chociaż na początku trzeba się liczyć z emocjami związanymi z wyjściem. Jest zafascynowany otaczającym go światem i wszystko od razu chciałby dobrze obwąchać.
Ciężki jest los pieska bezdomnego, gdy mając wielu towarzyszy niedoli, ma się tylko namiastkę ciepła. Wierzymy, że znajdzie się ktoś kto go pokocha, da mu dom oraz obecność, której Kleksiu tak bardzo potrzebuje.
Zapraszamy na spacer zapoznawczy.
Biuro Adopcyjne ? ??? ??? ???