KSENIA

Informacje dodatkowe

Płeć

samica

Wiek

dorosła / dorosły

Wielkość

średnia / średni

Rasa

mieszana

Umaszczenie

beżowy, czarny

Schronisko

Sompolno

Zachowanie

aktywna / aktywny

Akceptuje

psy

Opis

Ksenia wypatruje domku! 🏠

Trafiła do naszego schroniska w lutym 2018 roku z gminy Kazimierz Biskupi. Ma ok. 6 lat i niestety jak na razie szczęście się do niej nie uśmiechnęło. 🥺
Ksenia jest średniej wielkości, uroczą i żywiołową sunią. Ma mnóstwo energii, dlatego potrzebuje właściciela, który zapewni jej odpowiednią ilość ruchu i spacerów. Jeśli jesteś osobą, która uwielbia zajęcia na świeżym powietrzu i nie masz nic przeciwko zabraniu ze sobą futrzanego przyjaciela, to Ksenia już na Ciebie czeka. Z innymi psiakami ma pozytywne relacje, w grupie psów lubi odgrywać rolę przywódcy, aktualnie mieszka w kojcu z psem Majkim.
Ksenia mieszka w schronisku już 5 lat, serce nam pęka na myśl, że tak uroczej i pełnej życia suni nie dano szansy na przeżycie najlepszego życia. Jednak nie jest za późno, aby to zmienić. Adoptując ją, dasz jej drugą szansę na szczęście i miłość.
Jeśli szukasz towarzyszki, która rozjaśni Twoje życie, Ksenia może być dla Ciebie idealna! ❤️Jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona i zaczipowana.

☎️573418925
Schronisko w Sompolnie
ul. Leśna
62-610 Sompolno