ŁAPA

Informacje dodatkowe

Płeć

samica

Wiek

dorosła / dorosły

Wielkość

średnia / średni

Rasa

mieszana

Umaszczenie

czarny

Schronisko

Kościerzyna

Opis
Ł??? – ?????? ?Ł????? ? ??? ??? ??????Ż???? ????. ?Łapa to sunia może dość pospolitej urody, nie rzucająca się w oczy i nie zwracająca na siebie zbyt wielkiej uwagi, jednak jej charakter rekompensuje to całkowicie. ❤️
Łapa to sunia, która boi się hałasów, szczekania psów, dźwięku pędzących samochodów i otwartych przestrzeni. Wystraszona biegnie pędem w stronę ludzi, bo u ich boku czuje się bezpiecznie. ? Przy nasilonym gwarze w schronisku rozgląda się z przerażeniem, a potem szuka schronienia, by uciec od tego całego zgiełku, a strach ją paraliżuje ???
Na spacerach wystraszona zrywa się, więc wymaga silnego opiekuna, bądź spacerów w jakimś bardzo odosobnionym miejscu.
Dla ludzi jest cudowna. Wtula pyszczek w nasze ramiona, patrzy z ufnością, a zarazem miłością w oczach. Nie wykazuje żadnej agresji, a wręcz pokazuje całą sobą, że tylko u naszego boku czuje się szczęśliwa i spokojna. ?
W domu zapewne zachowa czystość, bo pomimo tego, ze przebywa wewnątrz budynku, potrzeby załatwia tylko podczas spacerów.
Szukamy jej spokojnego domu, najlepiej gdzieś przy lesie, w zaciszu, gdzie wyzbyje się swoich lęków i obaw. Proces aklimatyzacji niestety zapewne troszkę potrwa ? Mamy nadzieję, że niedługo nas opuści, bo serce nam pęka widząc jak wiele w niej strachu, którego my niestety w naszych warunkach nie jesteśmy w stanie wyeliminować.
Zapraszamy na spacer zapoznawczy
Biuro Adopcyjne ? ??? ??? ???