Merkucjo

Informacje dodatkowe

Płeć

samiec

Wiek

seniorka / senior

Wielkość

mała / mały

Rasa

mieszana

Umaszczenie

podpalany

Schronisko

Sompolno

Zachowanie

spokojna / spokojny

Akceptuje

psy

Chip

tak

Opis
Ten uroczy senior ma około 10 lat i trafił do nas miesiąc temu z gminy Sompolno.
Jego długa, piękna sierść sprawia, że wygląda jak prawdziwy, mały książę! Ale to nie wszystko, co go wyróżnia. Merkucjo to prawdziwy łobuziak z sercem pełnym miłości. Jest niesamowicie przyjazny zarówno dla ludzi, jak i innych psów, a jego ogonek zawsze wesoło macha nam na przywitanie.
Ma niesamowity charakter. Pomimo swojego wieku, nadal zachowuje radość życia i chęć do zabawy. Jego bieganie przypomina nieco sarenkę – jest to naprawdę urocze i rozbawiające! Merkucjo uwielbia też chwile spokoju i relaksu, więc idealnie odnajdzie się w domu, gdzie będzie mógł delektować się spokojnymi wieczorami na kanapie, obok swojego ukochanego opiekuna.
Chcielibyśmy też podkreślić, że Merkucjo niedawno przeszedł zabieg usunięcia kamienia nazębnego. Ma też problem z wzrokiem – niedowidzi, lecz nie przeszkadza mu to w cieszeniu się życiem i odkrywaniu nowych zapachów i dźwięków wokół siebie.
Jeśli czujesz, że możesz dać Merkucjowi drugą szansę na szczęśliwe życie, prosimy o kontakt. Pomóżmy Merkucjowi znaleźć swój wymarzony dom! 🏡🐾
Jest odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany.
☎️573418925
Schronisko w Sompolnie
ul. Leśna
62-610 Sompolno