NESTI

Informacje dodatkowe

Płeć

samiec

Wiek

młoda / młody

Wielkość

mała / mały

Rasa

mieszana

Umaszczenie

podpalany

Schronisko

Kościerzyna

Opis
????? – ??????Ł ??, ?? ?????Ł ? ????? ?? ???? ??? ?
Nesti to niewielki psiak, który trafił razem ze swoją psią rodziną ( 7 psiaków) w wyniku śmierci swojej opiekunki ?. Jest zdezorientowany i przerażony pobytem w schronisku. Nie wie dlaczego nagle straciła to co znał i kochał, i dlaczego wszystko się tak nagle drastycznie zmieniło. Przez 4 lata miał kochający dom, a teraz obce miejsce, obcy ludzie i kompletnie inny świat. ?
Nesti jest niewielki i już więcej na pewno nie urośnie. Jest bardzo wystraszony nową sytuacją i szuka wsparcia w swoim psim przyjacielu Nelsonie, z którym mieszkał przez wiele lat. Chłopaki są ze sobą bardzo zżyci i chociaż głównie leżą wtuleni gdzieś w rogu aldazu, nieraz przyłapujemy ich na wspólnej zabawie.
Szukamy Nestiemu pilnie domu, bo schronisko strasznie go przytłacza. Nie nawiązuje z nami bliskich relacji i chociaż wyzbyty jest jakiejkolwiek agresji, widać przerażenie w jego oczach gdy się pojawiamy ?. W domowym zaciszu zapewne dużo szybciej nabierze pewności siebie, a w spokojnym otoczeniu w mig zaufa nowym członkom rodziny. Trzeba jednak mu dać szansę ?
Cudownie gdyby mógł zamieszkać z Nelsonem, jednak będziemy się cieszyli nawet, gdy pójdzie do domu jako jedynak. Serce nam pęka widząc jak bardzo się tutaj męczy.?
Z innymi psami ma pozytywne relacje. Mieszkał z gromadką psów, więc doskonale potrafi odnaleźć się w większym stadzie.
Zapraszamy do schroniska. Bardzo chcielibyśmy, by ten cudowny psiaczek szybko znalazł swój dom.
Biuro adopcyjne 781 555 441