NUKA

Informacje dodatkowe

Płeć

samica

Wiek

seniorka / senior

Wielkość

duża / duży

Schronisko

Kościerzyna

Opis
Nuka to suczka, która wiele lat spędziła na łańcuchu. Teraz w jesieni życia odzyskała namiastkę wolności, bo jej wybieg jest na tyle duży, że spokojnie może sobie biegać i bawić się z innymi psami.
Nuka ma już swoje lata i ciężko uwierzyć w to, że liczy już sobie 14 wiosen. Podobno starych drzew się nie przesadza, ale w jej przypadku była to konieczność, spowodowana sytuacją losową. ♥️
Nuka to piękność, której dodatkowego uroku dodaje heterochromia. Jej niesamowite spojrzenie naprawdę budzi podziw. 🥹
Sunia jest bardzo przyjazna i ufna względem ludzi. Chociaż na początku, gdy do nas trafiła, przez kilka dni unikała kontaktu, to po czasie okazała się cudowną i bardzo ciepłą towarzyszką.
Na spacerach radzi sobie całkiem dobrze i pomimo początkowej ekscytacji, dosyć się wycisza i skupa na poznawaniu terenu.
Z innymi psami ma pozytywne relacje. Trafiła do nas z pieskiem Pongo i ich wspólnym potomkiem Ważniakiem, więc towarzystwo innych psów nie jest jej obce. Wszystkie niestety dzieliły ten sam los.
Nuka nie jest najmłodsza, ale wierzymy w to, że jeszcze znajdzie swoją przystań i miłość, która wymaże z jej pamięci poprzedni los łańcuchowego burka.
Zapraszamy na spacer zapoznawczy.
Biuro adopcyjne 781 555 441