Olcydiusz

Informacje dodatkowe

Płeć

samiec

Wiek

dorosła / dorosły

Wielkość

duża / duży

Rasa

Europejski krótkowłosy

Umaszczenie

czarno-biały

Miejsce znalezienia

Zielona Góra

Schronisko

Zielona Góra

Opis

Olcydiusz to kot, obok którego nie można przejść obojętnie! Chociaż przeżył wiele cierpienia (trafił do nas ze złamaną szczęką), teraz to jego czas na odnalezienie spokoju i miłości.

Olcydiusz, pomimo trudnych doświadczeń, pozostał kotem pełnym radości i wdzięczności. Olcydiusz nieustannie promienieje pozytywną energią i udowadnia, że nawet po najtrudniejszych przejściach można odnaleźć radość. Jest to kot, który szczególnie ceni sobie bliskość z człowiekiem. Każda chwila spędzona na przytulaniu i głaskaniu jest dla niego na wagę złota. Jego ciepłe mruczenie potrafi rozjaśnić nawet najciemniejszy dzień. Olcydiusz z łatwością zjednuje sobie serca wszystkich, którzy mają okazję go poznać.

Jeśli szukasz kota, który wniesie do twojego domu nie tylko miłość, ale także inspirację, Olcydiusz będzie idealnym towarzyszem. Jego historia jest dowodem na to, że prawdziwe szczęście można znaleźć nawet po najbardziej burzliwych przejściach. Olcydiusz jest gotowy, by dać i otrzymać całą miłość, jakiej tylko człowiek może mu zaoferować.