PATEK

Informacje dodatkowe

Płeć

samiec

Wiek

młoda / młody

Wielkość

duża / duży

Rasa

mieszana

Umaszczenie

podpalany

Miejsce znalezienia

Zielona Góra – Jarogniewice

Schronisko

Zielona Góra

Opis

Rok urodzenia: 2023

Patek to młody pies z wyglądu trochę przypominający młodego owczarka. To kilku miesięczne dziecko, które uwielbia obecność człowieka, jego głaski, po które sam przybiega na spacerze.

Kocha zabawy patykami, szyszkami czy nawet liśćmi na spacerze. Preferuje naturalne zabawki znalezione w lesie od tych ze sklepu. Chociaż może jak będzie mógł coś sam wybrać i dowie się jak one działają to będzie nimi bardziej zainteresowany.

Pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie (jedynie do innych psów). Przybiega na zawołanie, chociaż czasem motyl czy ptak na chwilę skradnie jego uwagę. Skacze wtedy do nich jak źrebak. Nie miał zbyt dużego kontaktu z psami i reaguje na nie na ten moment raczej negatywnie, a wtedy wykorzystuje swoją siłę.

Bardzo pojętny z niego uczeń, a młodość działa na jego korzyść i w mig opanuje pokazane mu komendy. Tu próbuje swoich sił, ale w domu na pewno będzie mu łatwiej, bo będzie mniej pobudzony przy regularnych spacerach.

To wyjątkowy pies, który bardzo się cieszy na widok człowieka przy jego kojcu. Chłopak ma wspaniały charakter, warto poznać tego cudownego psa, bo wtedy się zakochacie!