PSOTA

Informacje dodatkowe

Płeć

samica

Wiek

młoda / młody

Wielkość

mała / mały

Rasa

mieszana

Umaszczenie

podpalany

Schronisko

Kościerzyna

Opis
????? – ??????????? ????? ??ł??????, ????? ?????? ????????? ?????????‼️
Historia PSOTY niestety nie jest szczęśliwa ? Dziewczyna nie wie dlaczego jej opiekun nagle zniknął. Tak trafiła do schroniska i z opowiadań sąsiadów psiaka wynika, że nie była w domu dobrze traktowana.
Sunia jest bardzo wycofana i nieufna. Nie wykazuje agresji, jednak chowa się przed ludźmi gdzie tylko jest to możliwe. Przy głaskaniu wyczuwamy jej napięcie. Uszka miewa położone i na wszystkie obce osoby spogląda z nieufnością.
Psota wymaga dużych pokładów cierpliwości i pracy, ale i tak już widzimy lekką pozytywną zmianę. To co działo się z nią w „domu”, miało na nią ogromny wpływ, więc dużo czasu będzie potrzebowała, by znowu zaufać człowiekowi. W dobrym domu, przy odpowiednim zaopiekowaniu zapewne znacznie szybciej nabierze pewności siebie. Lubi towarzystwo ludzi i przy osobach, które już zna, wykazuje dużo sympati, cieszy się gdy przychodzimy, ale przed nią jeszcze daleka droga do tego, by czuła się swobodnie. ?
Towarzystwo innych piesków jej nie przeszkadza, a czasami nawet czuje się przy nich bezpieczniej.
Zapraszamy do schroniska. Chętnie odpowiemy o niej więcej i mamy nadzieję, że znajdzie się jakaś dobra duszyczka, która odmieni jej los i pozwoli zapomnieć o poprzednim życiu ?
Biuro Adopcyjne ? 781 555 441