Riven

Informacje dodatkowe

Płeć

samica

Wiek

młoda / młody

Wielkość

średnia / średni

Rasa

mieszana

Umaszczenie

czarny

Schronisko

Elbląg

Opis
Riven szuka odpowiedzialnej rodziny! 💜
Riven, gdy do nas trafiła, była bardzo wygłodzona… wystające żebra wskazywały na to, że jej dotychczasowe życie nie było usłane różami 😖 Na szczęście po kilku miesiącach pobytu u nas stan Riven znacznie się polepszył!
Riven dała się nam poznać jako przecudowna psina o ogromnej miłości do ludzi! Jak na młodego psa przystało (aktualnie ma ok. 2 lat), ma w sobie ogromne pokłady energii, które muszą być spożytkowane w odpowiedni sposób. Uwielbia długie spacery, szalone zabawy na psim wybiegu oraz, kiedy emocje już opadną, błogie wylegiwanie się w ramionach człowieka! 😍 Dodatkowo jest bardzo bystrym stworzeniem, w odpowiednich warunkach szybko się uczy, jest chętna do pracy z człowiekiem 🤓📖 Co ważne – przyszły opiekun musi znać przynajmniej podstawy odczytywania emocji psów i znaleźć odpowieni sposób na pracę z Riven. Suczka szybko przyswaja nowe zachowania, również te „niepożądane” 😉
Riven kocha ludzi całym sercem, lecz nie do końca zdaje sobie sprawę ze swojej siły 🤪 Z tego powodu szukamy dla niej domu bez małych dzieci.
W przeszłości Riven zdarzyło się „tłamsić” słabsze, psie jednostki. Potrafi się dogadać z innym psem, jednak ma dominujący charakter.
Mamy ogromną nadzieję, że ta szalona dziewczyna spotka na swojej drodze odpowiedzialnego, konsekwentnego opiekuna, który zadba o jej zdrowie psychiczne oraz fizyczne. Zachęcamy do odwiedzenia naszego schroniska i poznania Riven osobiście!
Wirtualny opiekun: Karolina