SAMI

Informacje dodatkowe

Płeć

samiec

Wiek

młoda / młody

Wielkość

mała / mały

Rasa

mieszana

Umaszczenie

podpalany

Schronisko

Kościerzyna

Opis
???? – ????? ?? ????????? ??? ❤️
Sami to sunia dość niezwykła. Na początku troszkę nieśmiała, otwiera się przed człowiekiem, gdy poczuje się bezpiecznie. Przez zaburzenia neurologiczne, jej nóżki czasami chcą iść w swoją stronę i się biedaczka przez nie przewraca, co dla niej samej nie stanowi jakiegoś większego problemu. Wstaje i idzie dalej. ?
Sami uwielbia smaczki i aktywne spacery, przy których może się wyskakać do woli i spędzić czas z ukochanymi opiekunami. Ogólnie jest spokojną dziewczyną, ale czasami włącza jej się tryb aktywny ?
Z innymi pieskami ma pozytywne relacje – nie wdaje się w kłótnie i zawsze trzyma z boku. Nie czuje się dobrze w centrum uwag i nie zabiega o uwagę. Zawsze czeka gdzieś z boku, aż sami ją zauważymy ?
Na spacerach maszeruje wzorowo i z zaangażowaniem wwąchuje się we wszystko, co znajduje się wokół niej. Nie zaczepia innych psiaków, a skupia się głównie na eksploracji terenu.
Zapraszamy na spacer z Sami, która jest barwną postacią szarego schroniskowego życia. Adoptuj – pokochaj i odkryj jej niezwykłość, miłość do ludzi i wielkie, gorące serduszko, które pragnie komuś ofiarować ❤️
Zapraszamy.
Biuro Adopcyjne ? ??? ??? ???