Set

Informacje dodatkowe

Płeć

samiec

Wiek

młoda / młody

Wielkość

mała / mały

Rasa

mieszana

Umaszczenie

podpalany

Schronisko

Elbląg

Opis

Set trafił do schroniska 14.05.2023 w wieku około 1,5 roku.

Set to uroczy psiak, który ma jedną ogromną i nieodpartą słabość – jedzenie. Można go określić mianem żarłoka, przekupienie smakołykiem trwa dosłownie sekundę.

Podczas spacerów Set zachowuje się bardzo spokojnie, ale zdarza mu się obszczekać inne psy, zwykle spowodowane jest to jego towarzyszką Genzie. Czasami przerasta go otoczenie, w którym się znajduje, ale nie podejmuje próby ucieczki, a stara się zbliżyć zarówno do innych czworonogów, jak i do ludzi.

Jeśli chodzi o relacje z innymi psami, to może być naprawdę różnie, ale przewidujemy, że nie powinno być większych problemów z zamieszkaniem z inną suczką. Należy jednak wziąć pod uwagę indywidualne preferencje i wprowadzić odpowiednie zapoznanie.

Warto wspomnieć, że Set wciąż uczy się chodzenia na smyczy. I choć radzi sobie już całkiem dobrze z tym aspektem w jego życiu, to widać, że nie jest to dla niego jeszcze zupełnie naturalne.

Set to psiak pełen potencjału i nieodkrytych umiejętności. Cierpliwość, miłość i wsparcie na pewno pomogą mu rozwijać się i odnaleźć się w nowym domu.

nr karty: 109/2023

Wirtualny opiekun: K.I.G.Z.P