Tito

Informacje dodatkowe

Płeć

samiec

Wiek

dorosła / dorosły

Wielkość

duża / duży, wielka / wielki

Rasa

mieszana

Umaszczenie

biały, czarny

Miejsce znalezienia

Gmina – Szprotawa

Schronisko

Zielona Góra

Opis

Rok urodzenia: 2017

Tito to duży pies o wspaniałym umaszczeniu, który swoją posturą i zachowaniem budzi respekt.

Tito jest ogromnym fanem spacerów. Na sam widok wolontariusza i smyczy w kojcu skacze z radości, co przy jego masie może być niekiedy problematyczne, szczególnie dla dzieci. Nie ma w nim agresji, nie próbuje atakować, ale przez przypadek mógłby kogoś przewrócić. Tito bardzo nie lubi samotności, więc niechętnie wraca do kojca i nie pozwala też pracownikom, czy wolontariuszom z niego łatwo wyjść.  Przy otwieraniu kojca też próbuje się wymknąć i uciec z niego.

Na spacerze Tito często ogląda się za siebie jakby nie był pewny, czy ktoś nadal za nim podąża. Spacer sprawia mu bardzo dużo radości. Na mijanych ludzi nie reaguje, a jak się uspokoi po wyjściu ze schroniska, to z przyjemnością wącha okolicę. Wtedy jest też chętny do bycia głaskanym i reaguje na przywołanie.

Mimo pierwszego wrażenia jakie może sprawiać, jest wesołym psem, który może zaskoczyć z rozpędu skacząc na człowieka, więc trzeba uważać, bo jednak jest dużym i silnym psem. Szukamy dla Tito właściciela, który konsekwentnie go poprowadzi przez życie i spełni jego marzenie o pozostawieniu schroniskowego kojca w odległej pamięci.

Telefon w sprawie adopcji: 577-466-576