Zajek

Informacje dodatkowe

Płeć

samiec

Wiek

dorosła / dorosły

Wielkość

duża / duży

Rasa

Europejski krótkowłosy

Umaszczenie

biały, szary

Miejsce znalezienia

Gmina – Świdnica

Schronisko

Zielona Góra

Opis

Zajek to kot, którego życie do tej pory nie rozpieszczało. Gdy trafił do schroniska, jego tylna łapa była w tak złym stanie, że konieczna była amputacja. Jednak bycie trójłapkiem wcale nie sprawia, że Zajek radzi sobie gorzej od innych kotów. Wręcz przeciwnie – jest pełny niezwykłej energii i radości życia.

Zajek jest niesamowicie pozytywnym kotem. Jego ruchy, mimo braku jednej łapki, są pełne gracji i zwinności. Kocurek ten jest dowodem na to, że zwierzęta mają niezwykłą zdolność adaptacji i potrafią cieszyć się życiem niezależnie od przeciwności losu. Jego miłość do ludzi jest nieograniczona. Zajek uwielbia każdą formę pieszczot i głaskania, mogłyby one trwać dla niego wiecznie. Kiedy tylko ktoś pojawia się w jego pobliżu, Zajek podbiega do klatki prosząc o uwagę. Kocurek jest także bardzo towarzyski i prawdopodobnie dogadały się z drugim kocim kompanem. Jego pozytywne nastawienie do świata i nieustająca chęć do zabawy sprawiają, że jest doskonałym towarzyszem.

Pomimo utraty łapki, Zajek nie zna granic – jest kotem pełnym odwagi, który pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jego przykład pokazuje, że fizyczne ograniczenia nie definiują tego, kim jesteśmy i jak możemy cieszyć się życiem. Zajek szuka domu, w którym będzie mógł czuć się bezpiecznie i być kochany. Potrzebuje opiekuna, który doceni jego wyjątkową osobowość i będzie gotowy dzielić z nim każdy dzień pełen miłości i zabawy. Adopcja Zajka to nie tylko przygarnięcie trójłapka, ale także zyskanie wiernego przyjaciela, który wniesie do domu mnóstwo radości i ciepła.