Akcja – Dach nad głową | OTOZ Animals

Dzieciaki pomogą psiakom, my pomożemy dzieciakom!!! Sześćdziesiąt psów otrzyma nowy dom, sześć klas spędzi miło czas w Centrum Wodnym „Laguna”, odbędzie się sześć remontów w szkołach podstawowych.
Taki będzie finał akcji „Dach nad głową” organizowanej przez Sklepy Leroy Merlin w Szczecinie. Akcja swym zasięgiem obejmie aż pięć powiatów. Tego jeszcze nie było!

Już wkrótce, na przełomie października i listopada uczniowie szkół podstawowych z powiatów: szczecińskiego, gryfińskiego, pyrzyckiego, goleniowskiego i polickiego wezmą udział w praktycznej lekcji pomagania i odpowiedzialności. Komu pomogą? Bezdomnym psom.

Szczecińskie sklepy Leroy Merlin postanowiły zorganizować oryginalną akcję. Przez pięć październikowych weekendów na terenie sklepów przy ulicy Struga 31 oraz Golisza 10h spotykać się będziemy z szóstką załóg. Każda, składająca się z pięciorga uczniów przy pomocy przedstawiciela Leroy Merlin i opiekuna ze szkoły przez trzy godziny będzie budować budy dla psów. Wszystkie materiały i narzędzia niezbędne do zbudowania psich domów nieodpłatnie przekaże sklep – organizator konkursu. Wszystkie budy stworzone dzięki wyobraźni i wrażliwości najmłodszych poddamy ocenie klientów Leroy Merlin. Głosowanie odbędzie się w listopadzie podczas szczególnych dni dla każdego, kto lubi spędzać wolny czas majsterkując, dni listopadowego Święta Majsterkowicza.

W każdym ze sklepów niezależny finał i trójka finalistów. Sześć wyróżnionych klas pojedzie na wycieczkę do Centrum Wodnego „Laguna” w Gryfinie. To jednak nie wszystko! Finaliści zdobędą dla swoich szkół kupony na zakup materiałów budowlanych i dekoracyjnych do wykorzystania w hipermarketach Leroy Merlin w Szczecinie. Czyli są dwa pierwsze miejsca które nagrodzimy kwotą po 2000 zł, dwa drugie i dwa trzecie miejsca otrzymają po 1000 zł. Po rozstrzygnięciu konkursu budy zostaną przekazane Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie. W ten sposób swój „Dach nad głową” otrzyma sześćdziesiąt psiaków.

WAŻNE:

Każda szkoła może wytypować do udziału w akcji 5-osobowy zespół (szkoła decyduje o wyborze klasy i reprezentacji, pięć osób z jednej klasy) . Każdy zespół musi zostać zgłoszony z opiekunem. Opiekunem może być pracownik szkoły lub rodzic jednego z uczestników. Uczestnicy objęci są zbiorowym ubezpieczeniem podczas trwania akcji „DACH NAD GŁOWĄ” zarówno podczas budowania bud dla psów, jak i wyjazdu do parku wodnego.

Wspierają nas:

Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino, Urząd Miejski Pyrzyce, Urząd Miejski Police,
Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne Klub Gaja, Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt „Animals”

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj