Aukcja charytatywna, Grupa Trip pomaga zakopiańskim zwierzakom! | OTOZ Animals

W tym najtrudniejszym dla zwierząt okresie, kiedy obezwładniające zimno ogarnia łańcuchowe burki, ci którzy niosą im pomoc nie zostają sami dzięki ludziom dobrego serca. Grupa Trip przekazała vouchery na 2 dniowy pobyt w swoich hotelach dla dwóch osób. Pieniądze z licytacji mają wspomóc inspektorat ds ochrony zwierząt w Zakopanem, w tym ciężkim dla nich okresie każda złotówka jest na wagę zwierzęcego życia! Dziękujemy im w imieniu zwierząt potrzebujących!

Bez ludzi oraz firm, które pomagają byłoby o wiele ciężej. Niesienie pomocy to nie tylko bezgraniczne poświęcenie wolontariuszy ale także koszta, np. paliwo aby dojechać do ciężko dostępnych przypadków wymagających pilnej pomocy, to specjalistyczna karma – pomagająca uratować niejedno psie i kocie życie, wreszcie to dach nad głową i ciepła buda, to miska z wodą zamiast lodu!

Nie bójmy się pomagać, sami możemy to robić na każdym spacerze, chociażby sprawdzając czy psina ma w misce wodę czy lód, czy nie trzęsie się z zimna śpiąc bez budy. Możecie także wylicytować właśnie przekazany voucher. Pieniążki, które zostaną pozyskane w całości pomogą zwierzakom z terenów Podhala ( licytacja odbywa się tutaj: http://allegro.pl/voucher-na-pobyt-w-hotelu-litwor-w-zakopanem-i5930883168.html ). Możecie także przekazać 1% podatku na ratowanie zwierząt, dzięki któremu inspektoraty mogą ratować rokrocznie coraz więcej zwierząt w potrzebie!

Zapraszamy do licytowania i tym samym niesienia pomocy razem z OTOZ Animals!

Więcej o samym Hotelu Litwor ***** dowiecie się ze strony www.litwor.pl

Voucher do wykorzystania w terminie do 30.06.2016r. z wyłączeniem okresu świąteczno-sylwestrowego, Wielkanocy i długich weekendów.

litwor 5922587583_1 5922587583 litwor basen

 

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!