Oświęcim – trwa walka o życie czwórki głodzonych zwierząt! | OTOZ Animals

Błagamy o pomoc w ratowaniu zagłodzonych zwierząt!

Trwa walka o ich życie! Czwórki zwierząt, które zostały zamknięte w mieszkaniu na blisko trzy tygodnie. Pozostawiono je na głodową śmierć. Ze świadomością, w bestialski sposób ich właściciel zostawił je na pastwę losu. I jedząc śniadanie, obiad, kolację nie zawahał się by wrócić i przerwać okrutną mordęgę czwórki bezbronnych zwierząt, których uwięził w Boże Narodzenie.

Jeden kot waży zaledwie 1,35kg! Psy ledwo trzymają się na łapkach.
Są tak wychudzone, że nie można odwrócić wzroku od praktycznie wszystkich wystających kości – żeber, kręgosłupa, miednicy.
Nigdy nie słyszeliśmy takiego zrezygnowanego skowytu psa, miauczenia kota z błaganie o pomoc. O ostatnią szansę na ratunek.
Jutro mogłoby być za późno…jutro mogłyby już nie żyć.

Policja ponad trzy godziny próbowała ustalić miejsce, w którym przebywa właściciel lub uzyskać nakaz Prokuratora na wejście do mieszkania, w którym uwięzione były zwierzęta. Udało się ściągnąć właścicielkę po kilku godzinach, która nie tylko odmówiła podpisania zrzeczenia, ale chce odzyskać zabrane zwierzęta.

Sprawę kierujemy do Prokuratury. Będziemy wnioskować o maksymalnie surowy wyrok, adekwatny do popełnionego czynu.

Dzisiaj walczymy o życie czwórki zwierząt. W naszych sercach są tylko one. Powstrzymujemy łzy, chociaż bezsilność i niedowierzenie biorą górę. Chcielibyśmy wierzyć, że to tylko zły sen. A człowiek nie jest zdolny do czegoś takiego.

Patrzymy na uratowane zwierzęta. Słabe, wycieńczone, potwornie głodne. Spuszczamy głowę, bo nie możemy patrzeć jak jedzą. Jakby robiły to pierwszy raz. I myślimy o byłym właścicielu, nieprzerwalnie zadając pytanie „kto Cię pozbawił uczuć potworze, by zdolnym być do czegoś takiego?”

Błagamy o wsparcie. O siły! O pomoc w leczeniu i utrzymaniu zwierząt. O słowa otuchy. O wiarę.

OTOZ Animals oddział Oświęcim , nr konta:
PKO BP SA O/ Oświęcim 73 1020 2384 0000 9502 0091 8698
z dopiskiem „zwierzęta z interwencji”.

o o1 o2 o5 o6 o7 o8 o9 o10 oświęcimm

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj