Charytatywna aukcja! Licytuj kolację z Marcinem Możdżonkiem | OTOZ Animals

Zapraszamy serdecznie wszystkich do licytowania!

Przedmiotem aukcji jest kolacja z Marcinem Możdżonkiem- zawodnikiem klubu siatkarskiego ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, kapitanem reprezentacji Polski w piłce siatkowej. Kolację z Marcinem Możdżonkiem sponsoruje Hotel Hugo w Sławięcicach. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na działalność Kędzierzyńsko-Kozielskiego Inspektoratu ds Ochrony Zwierząt Animals Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt OTOZ Animals.

OTOZ Animals od lat buduje świadomość i wrażliwość społeczną na rzecz bezdomnych i cierpiących zwierząt- min. poprzez kampanię „Adoptując mnie ratujesz mi życie”, „Zerwijmy łańcuchy”, „Mróz zabija”, „Upał zabija”, „Nakarmmy zwierzęta”. Spośród działań Towarzystwa warto wymienić także organizację rozlicznych happeningów, akcji na rzecz zwierząt, pomocy ich opiekunom, interwencje, szkolenia, wystąpienia do organów państwowych, sądowych i wiele innych działań.

Niejednokrotnie za cierpienie zwierząt odpowiedzialni są właśnie ludzie. Apel Kędzierzyńsko-Kozielskiego OTOZ Animals brzmi: „Pomóżmy bezdomnym i skrzywdzonym przez człowieka zwierzętom. Sterylizujmy bezdomne i dzikie koty – by uniknąć dramatu ogromnej ilości małych kociąt, ginących w cierpieniu z zimna, głodu i chorób. Dokarmiajmy ptaki w zimie. OTOZ Animals pomaga, leczy, sterylizuje, dokarmia i opiekuje się zwierzętami. W imieniu potrzebujących zwierząt prosimy Państwa o pomoc. Zwierzęta cierpią w milczeniu….”.

Plakat pokazujący Marcina Możdżonka w koszulce sportowej po prawej stronie i opis aukcji po lewej.

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj