Przekaż 1% dla bezdomnych zwierząt | OTOZ Animals

OTOZ Animals jest organizacją społeczną działającą ponad 12 lat, na przestrzeni których uratowała tysiące zwierząt maltretowanych, porzuconych, lub zwyczajnie zabłąkanych.
Z roku na rok nabieramy doświadczenia, profesjonalizując swoje działania – rozbudowujemy sieć naszych inspektoratów, podejmujemy coraz więcej interwencji związanych z niehumanitarnym traktowaniem zwierząt, obejmujemy coraz więcej bezdomnych lub zaniedbanych zwierząt swoją opieką, przejmujemy również coraz więcej schronisk, w których zmieniamy model opieki nad zwierzętami według najlepszych wzorców przyjętych powszechnie na świecie oraz własnych sprawdzonych rozwiązań. Zwiększa się też liczba chętnych do współpracy z nami wolontariuszy. Z dumą możemy również powiedzieć, że cieszymy się coraz lepszym zaufaniem organów publicznych, które często proszą nas o wsparcie merytoryczne oraz pomoc w sytuacjach problemowych.
Środki pozyskane z odpisów jednoprocentowych służą przede wszystkim poprawie jakości życia zwierząt pod naszą opieką – modernizowaniu infrastruktury schronisk, zakupie dobrej jakościowo karmy, lekarstw oraz sprzętu weterynaryjnego, dzięki któremu możemy walczyć o każde życie.

Aby przekazać 1% na bezdomne zwierzęta wystarczy wpisać nasz KRS 0000069730 w odpowiedniej rubryce :
 Lub skorzystać z naszego bezpłatnego programu do rozliczeń PIT który można pobrać tutaj: http://www.eopp.pl/otoz/PitProjekt2013Setup.exe.
A także skrzystać z wersji ONLINE i rozliczyć się bez pobierania programu tutaj:  https://www.eopp.pl/pit/animals

Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej na temat tego jak pomagamy oraz przeczytać dokładniejsze informacje zapraszamy do przejrzenia naszej strony www.otoz.pl oraz dołączenia do fanklubu facebook: https://www.facebook.com/otoz.animals
Wszystkim serdecznie dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych!

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!