„Dziećmi byście się zajęli, a nie zwierzętami!” | OTOZ Animals

„Dziećmi byście się zajęli, a nie zwierzętami!” – to najczęściej spotykany atak w stronę zwierzolubów. Niesprawiedliwy i szufladkujący. Chcielibyśmy złamać te stereotypy, że jesteśmy tylko na zwierzęta wrażliwi.

Dzisiaj 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wielu z nas swoją pomoc zaczęło właśnie od kwestowania z WOŚP’owymi puszkami.
Dla wielu to był też początek przygody z wolontariatem.
W zaparte szliśmy w mroźny dzień, niezdarnie przyklejając czerwone serduszka. Co niedziele zasiadaliśmy przed telewizorem czekając na „Kręciołę”. Część z nas weszła też w szeregi Pokojowego Patrolu.

Także dzisiaj, w ten wyjątkowy dzień, wielu właścicieli psów wraz ze swoimi pupilami wychodzi na ulicę by wesprzeć Orkiestrę.
Przykładem tego są wrocławscy miłośnicy Golden Retriever’ów, którzy od wielu lat wspierają finał Owsiaka, którzy pod hasłem „Kwesta psiaków dla dzieciaków” zbierają datki na ratowanie dzieci.

Wspaniałe zdjęcia z tegorocznego Finału mogą Państwo oglądnąć pod adresem:https://www.facebook.com/goldenwospwroclaw/photos/a.1546082082297208.1073741841.1374319322806819/1546082608963822/?type=3&theater

Jesteśmy całym sercem z działaniami Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pomagamy, wspieramy, działamy. Nie odwracamy głowy. Jesteśmy też wdzięczni Fundacji za dotychczasowe osiągnięcia. Dzięki zakupionemu sprzętowi, także nasze dzieci – zwierzolubów – zostały przebadane na specjalistycznym sprzęcie, który został zakupiony przez Fundacje WOŚP.

Dlatego z całego serca dziękujemy załodze Orkiestry i Jurkowi Owsiakowi. Za promowanie dobroczynności, wolontariatu. Dziękujemy za rozwój polskich szpitali. Dzięki zakupom za pieniądze zebrane podczas finałów czujemy się bezpieczniejsi o los naszych nowo narodzonych dzieci.

Dlatego prosimy Was dzisiaj o wsparcie podczas 24 Finału. Dorzućcie swoją cegiełkę wrażliwości. Pomóżcie pobić rekord zebranych pieniędzy. Poczęstujcie herbatom zmarzniętych wolontariuszy. Uśmiechajcie się do siebie.
Mocno przyklejajcie czerwone serduszka propagując dobroć wśród najbliższy.

Grajcie z Orkiestrą do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Miłości, wrażliwości, dobroci. Pozytywnych emocji i rock’and’rolla w najwspanialszych sercach!

A czy Wasze zwierzaki wspierają Orkiestrę? Macie zdjęcia psiaków, kociaków kwestujących, uczestniczących w finale? Podzielcie się i wklejcie w komentarzu ich zdjęcie!

A Jurkowi, pracownikom Fundacji, wolontariuszom i ekipie Pokojowego Patrolu dziękujemy z całego serca za pomoc najmłodszym i najstarszym.

I pamiętajcie – ulubionym zajęciem dobrych ludzi jest pomaganie!
Każdemu! Jesteśmy wrażliwi na krzywdę wszystkich!

 

 

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!