Aukcja charytatywna – licytacja Voucher’a na pobyt w Hotelu Belvedere **** - OTOZ Animals

Zapraszamy do aukcji charytatywnej!
http://allegro.pl/show_item.php?item=5922587583

Grupa Trip, która od początku wspiera działania mające na celu ratowanie zwierząt chce pomagać jeszcze bardziej. Tym razem przekazali cztery vouchery Fundacji Animals, które zostaną wystawione na aukcje charytatywne. Dochód z licytacji zasili konto zakopiańskiego inspektoratu OTOZ Animals, który walczy o poprawę losu podhalańskich zwierząt.

Na tej aukcji mogą Państwo wylicytować dwudobowy pobyt dla 2 osób w pokoju dwuosobowym ze śniadaniami oraz nieograniczony wstęp do centrum wodno-termalnego do wykorzystania w Hotelu Belvedere **** w Zakopanem.

Voucher do wykorzystania w terminie do 30.06.2016r.

Pieniądze z licytacji zostaną przekazane na ratowanie zwierząt przez zakopiański inspektorat OTOZ Animals.


Zimą wszyscy mówią o dwudziestostopniowym mrozie. Ale nikt nie mówi o zlodowaciałych sercach. I oczach obojętnych na cierpienie innych. Tych co codziennie spoglądają na przemarznięte, wygłodniałe, zabiedzone psy łańcuchowe.
Zakopiański inspektorat OTOZ Animals od kilku miesięcy podejmuje trud ogrzania zziębniętych serc górali. Niestety w wielu przypadkach nieskutecznie.

Zaniedbane psy bez schronienia przed śniegiem i deszczem, z breją zamiast jedzenia i często bez dostępu do wody – stoją uwiązane bez żadnego celu. Nikt ich nie głaszcze, nie drapie za uchem, nie zwalnia z łańcucha chociaż na chwilę.

Nasi inspektorzy otrzymują coraz więcej zgłoszeń dotyczących niehumanitarnego traktowania zwierząt na Podhalu. Dzięki licznym kontrolą udaje się odmienić ich los.
Jednak nie zawsze.

W takich przypadkach toczymy walkę z ludźmi, dla których zwierzę jest rzeczą. Jesteśmy wtedy zmuszeni odebrać im skrzywdzone, bezbronne stworzenia i przerwać ich piekło na ziemi. Chore, zagłodzone, zapchlone, bite.

Kiedy zwierzę trafia pod nasze skrzydła zapewniamy mu najlepszą opiekę. Walczymy o jego powrót do zdrowia. I zaufanie do człowieka. Niekiedy są to tygodnie, a nawet miesiące starań. Jesteśmy też ich głosem.

Stajemy w ich obronie zgłaszając sprawy do prokuratury i robimy wszystko by przestępcy za swe czyny zostali sprawiedliwie ukarani. I oby nigdy nie posiadali już zwierząt. Serca inspektorów są gorące do walki niezależnie od pory roku, biją mocniej i szybciej kiedy przychodzi nam ratować kolejne życie. Kiedy możemy odmienić ich los nie wahamy się ani chwili. Noc mieszamy z dniem bo opiekę nad chorymi podopiecznymi sprawujemy całą dobę. I chcemy działać więcej, aż do ostatniego podkulonego ogona i niezerwanego łańcucha.

Niestety wszystkie nasze działania wymagają nakładów finansowych. Dzięki hojności naszych darczyńców, którzy nam zaufali wciąż możemy zmieniać świat na lepsze. Wciąż stawiamy sobie nowe cele, a zgłoszeń dotyczących zwierząt przybywa.

trip

 

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!