Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Koci Dzień Otwarty – zapraszamy serdecznie

Koci Dzień Otwarty

w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals Ciapkowo

w Gdyni, ul. Małokacka 3A

17 lutego 2013 r. niedziela  w godzinach od 11.00 do 15.00

Zapraszamy serdecznie!

 Światowy Dzień Kota to święto szczególne dla zwierząt i ludzi kochających zwierzęta. Jest to nie tylko okazja, aby wyrazić podziw dla niezwykłej natury kota, podziękować za przyjaźń, jaką nas obdarza, ale przede wszystkim zwrócić uwagę na jego niełatwą egzystencję. W tym wyjątkowym dniu chcemy uwrażliwić na problem bezdomności zwierząt oraz przypomnieć o trudnym losie kotów wolno bytujących.

Pod opieką OTOZ Animals Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” jest obecnie około 180 kotów. Gdy jedne zwierzęta znajdują domy, niemal natychmiast do kociarni trafiają następne. Dlatego w Dzień Otwarty mogą odwiedzić nas wszyscy miłośnicy kotów. Jest to szansa dla kotów i ludzi, aby wśród licznego grona spotkali prawdziwego przyjaciela, bo o przyjaźń człowieka z kotem to przyjaźń niebanalna. Dzięki ciepłu, które daje nam kot stajemy się lepsi. Tego dnia, wracając do domu, być może już z ukochanym, wybranym  zwierzęciem, powtórzymy przepiękne, liryczne słowa Franciszka Klimka:

… „„Najpiękniejszą muzyką przed snem, jest mruczenie szczęśliwego kota”…

W tym dniu przygotowaliśmy również dla Państwa wiele atrakcji. Zapraszamy wszystkich na słodki poczęstunek i coroczną wielką loterię fantową. Warto wziąć w niej udział: każdy los wygrywa, zaś dochód z loterii w całości przeznaczony jest na potrzeby naszych podopiecznych.
Można będzie też skorzystać z porad kocich opiekunów, którzy pomogą przy adopcji.
Wszystkie koty przygotowane przez nas do adopcji są zaszczepione i posiadają książeczki zdrowia .
Odwiedź nas,  adoptuj „Ciapkota” i przekonaj się jak wiele jest racji w słowach:

 „Bo koty są dobre na wszystko. Na wszystko, co życie nam niesie”…

 Osoby, które nie mogą pozwolić sobie na adopcję kota, również zapraszamy do wspólnej zabawy. Nasi rezydenci liczą, że w dniu ich święta nie zabraknie rąk do głaskania. Ludzie wielkiego serca, którzy chcieliby wesprzeć zwierzęta przebywające w schronisku, prosimy o dary w postaci karmy, legowisk czy zabawek. Nasze koty ucieszy każdy, nawet najdrobniejszy prezent.

Schronisko „Ciapkowo” w Gdyni ul. Małokacka 3A Tel 58 622 25 52  www.ciapkowo.pl