Łagodna Flexa spojrzeniem błaga o pomoc. | OTOZ Animals

FLEXA to około 10-12 letnia sunia w typie amstaffa która do naszego schroniska trafiła 20.05.2012 po tym jak została znaleziona uwiązana do drzewa w lesie.

Jakby niewystarczającym nieszczęściem dla tej 10-12 letniej suni było porzucenie i pozbawienie na starość domu, u Flexy specjalista zdiagnozował chłoniaka. Każdego z nas przeraża taka diagnoza i tym bardziej niewyobrażalnym jest, że wspaniała bezbronna suka ma być skazana na spędzenie reszty życia w schroniskowym boksie. Mimo największych starań i troskliwej opieki , schronisko nigdy nie zastąpi psu domu, tym bardziej gdy cierpi on na tak trudną do leczenia chorobę. Nie wiadomo ile jeszcze zostało jej czasu, pewne jedynie jest, że już bliżej jej niż dalej do końca.

Ktoś mógłby zapytać czy nie lepszym rozwiązaniem byłaby eutanazja? Czy jeśli szanse na całkowite wyleczenia, zwłaszcza psa w takim wieku, są niewielkie, może nie warto w ogóle podejmować próby. Otóż warto, wystarczy spojrzeć na Flexę. Ta wspaniała suka na każdym kroku pokazuje ogromną radość życia. Przyjemność sprawia jej krótki spacer, uwielbia pieszczoty, większość psów lubi przysmaki, ale ona reaguje jakby każdy dawany kęs na spacerze był pierwszym i ostatnim zarazem. Wszystkie zdjęcia robione babci mówią same za siebie.

 

Dlatego przede wszystkim pilnie poszukujemy hospicyjnego domu tymczasowego dla Flexy.

Szukamy osoby/ osób, które okażą Flexie empatię i miłość, a oczywiście chcemy zastrzec, że osoba która wzięłaby Flexę w żaden sposób nie będzie musiała ponosić kosztów utrzymania i leczenia suni.

 

Obecnie Flexa przyjmuje pierwsza dawkę chemii, która dr Kieza przekazał dla niej bezpłatnie. Natomiast jej leczenie i dieta w dalszej perspektywie będą wymagały dużych nakładów finansowych . Dlatego prosimy również o wsparcie finansowe, bo niestety ceny leków przekładają się na ich jakość. Ponadto specjalistyczna dieta umożliwia utrzymanie psa w lepszej kondycji.

 

Udowodnijmy Flexie, że faktycznie „W ludziach więcej rzeczy zasługuje na podziw niż na pogardę” (Camus)

Łagodna Flexa spojrzeniem błaga o pomoc!

 

 

Wszelkie pytania prosimy kierować pod numerem tel. 505-441-318 lub mailowo: ciapkowo@neostrada.pl

OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomych Zwierząt „CIAPKOWO”

81-654 Gdynia ul. Małokacka 3A

Numer konta: Bank Nordea 50 1440 1026 0000 0000 0452 8344

z dopiskiem dla FLEXY

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj