Mój przyjaciel bocian | OTOZ Animals

„Mój przyjaciel bocian” to następna książka Toma Justyniarskiego, która podobnie jak „Psie troski” podbija serca nie tylko dzieci, ale również dorosłych w całej Polsce i za granicą.. To niezwykła, współczesna opowieść o przyjaźni pomiędzy bocianem, który wypadł z gniazda a jego nowym opiekunem, 11-letnim chłopcem.
To bardzo wciągająca opowieść. Główny bohater nazywa się Piotruś Gniazdo i opowiada nam swoją historię.
Akcja rozgrywa się w Warszawie, potem na Mazurach, następnie, a kończy się w stolicy Turcji.
Książka genialnie uczy miłości nie tylko do zwierząt, ale także jest świetną lekcją empatii, wierności oraz przyjaźni.
Jest to książka oparta na prawdziwych wydarzeniach.
„Mój przyjaciel bocian” to niezwykle wzruszająca historia nie tylko o bocianie i jego nowym opiekunie, ale jednocześnie o empatii i miłości. Świetnie się ją czyta. Autor genialnie w historię chłopca wplata wątki edukacyjne! – pisze jedna z czytelniczek i jednocześnie polonistka, Pani Joasia z Krakowa.

Byliśmy bardzo wzruszeni historią psa ze schroniska w ostatniej książce Pana Toma, dlatego z całą klasą czekaliśmy na kolejną opowieść o miłości do zwierząt. Miałam to szczęście widzieć Pana Toma na spotkaniu autorskim w szkole, obiecałam sobie, że jak dorosnę będę tak jak on obrońcą zwierząt i pisarzem. Nie mogłam się doczekać na nową jego książkę o bocianie. I oto jest „Mój przyjaciel Bocian” Hura! – cieszy się 12 letnia Amelka z Poznania, fanka Toma Justyniarskiego na Facebooku.

Tom Justyniarski to pisarz i obrońca zwierząt, rzecznik Towarzystwa Obrony Zwierząt RP, podróżnik, który zwiedził ponad 70 krajów świata. Miłośnik zwierząt i dzieci, a przede wszystkim „kochający tata”. Autor najnowszej lektury szkolnej pt.; „Psie troski”, która zajęła I miejsce w rankingu TOP 10 Ministerstwa Edukacji Narodowej. To człowiek, który postanowił, że nauczy dzieci jak kochać zwierzęta. Do tej chwili odwiedził 60.000 dzieci w szkołach. Dzieci i dorośli go kochają. Polecamy jego książki.
Fragmenty książki „Mój przyjaciel Bocian” dostępne na www.mojprzyjacielbocian.pl
fiszka Moj przyjaciel Bocian

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!