Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Niezwykle łagodna i miła sunia wyrwana z rąk oprawcy! Właściciel bił ją ŁAŃCUCHEM! Dziś jest już bezpieczna pod naszą opieką!

Niedawno inspektorzy OTOZ Animals – Inspektorat Sanok otrzymali zgłoszenie z drastycznym nagraniem, na którym mężczyzna bije psa łańcuchem! Nie zwlekając ani chwili, inspektorzy wraz z Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Sanoku ruszyli psu na pomoc zawiadamiając o sytuacji również policję. Na miejscu zastali mężczyznę pod wpływem alkoholu. Był bardzo agresywny i wulgarny – do tego stopnia, że próbował atakować inspektorów SIEKIERĄ!

Ofiarą bestialskiego zachowania jest młoda sunia w typie owczarka niemieckiego. Sunia jest przestraszona i obolała – na widok właściciela czołga się ze strachu przy ziemi! Bella, bo tak nazwali ją inspektorzy, została natychmiast odebrana. Sprawa została zgłoszona do organów ścigania. Dziś PILNIE poszukujemy dla Belli domu tymczasowego – telefon kontaktowy: 695 273 839.

Dzięki zgłoszeniu i zdecydowanej reakcji naszych inspektorów udało się uratować Bellę z rąk oprawcy. Niestety mamy świadomość, że gdzieś w Polsce nadal toczy się podobny dramat wielu bezbronnych psów. Reaguj, gdy widzisz zwierzę w potrzebie! Jeśli jesteś świadkiem znęcania się nad zwierzęciem, zgłoś to do naszego inspektoratu na numer 517 274 947. Twój telefon może ocalić czyjeś życie!

OTOZ Animals – Organizacja Pożytku Publicznego

Krajowy Rejestr Sądowy

KRS 0000069730