Pies brutalnie wrzucony przerzucony przez ogrodzenie schroniska | OTOZ Animals

Wczoraj nad ranem w barbarzyński sposób został wrzucony przez płot schroniska OTOZ Animals w Tczewie pies. Po obejrzeniu nagrania z jednej z naszych kamer, choć już widzieliśmy wiele przykładów okrucieństwa wobec zwierząt, – byliśmy wstrząśnięci tym widokiem. Apelujemy – pomóżcie nam ustalić właściciela, który powinien odpowiedzieć za to co zrobił. Pies to ok 10 miesięczny samiec, do kolan, z domieszka husky, ale na krótkich łapkach. Wszelkie informacje prosimy kierować pod nr tel.58 531 96 56, e-mail: tczew.schronisko@wp.pl, lub na nasz facebook – www.facebook.pl/otoz.animals.tczew

Obraz z kamery, 4 klatki pokazujące sprawców
Przeczytaj także:

http://www.tvn24.pl/pomorze,42/przerzucili-psa-przez-ogrodzenie-bylismy-wstrzasnieci-widokiem

OTOZ Animals prowadzi 8 schronisk dla bezdomnych zwierząt.
W ubiegłym roku uratowaliśmy i znaleźliśmy nowe domy dla 4 765 psów i 1 811 kotów.
Inspektorka z widocznym napisem OTOZ Animals trzymająca jasnego kundelka.Obecnie pod naszą opieką znajduje się ponad 2000 zwierząt, którymi się opiekujemy, leczymy w razie potrzeby, szczepimy przeciwko chorobom zakaźnym oraz szukamy nowych, dobrych domów.

Inspektorka razem z trzema uratowanymi końmi. Podaje karmę jednemu z nichPozyskiwane z 1 procenta środki służą przede wszystkim modernizacji i utrzymaniu naszych schronisk, stale dążymy do poprawy jakości życia bezdomnych zwierząt, które trafiają pod naszą opiekę. Przygotowujemy schroniska do zimy – zakupujemy nowe budy, karmę, szczepionki i leki, leczymy chore i ranne zwierzęta ratując im życie.

Jeżeli uważasz że ta praca jest potrzebna, możesz to wyrazić przekazując swój jeden procent na bezdomne zwierzęta. Wystarczy rozliczyć się za pomocą naszego programu do rozliczeń PIT, lub wpisać przy rozliczeniu nasz KRS 0000069730.

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!