To już 13 lat razem! | OTOZ Animals

Już niebawem będzie nas 40 000! Dziękujemy serdecznie za poparcie. Wasze ciepłe słowa często dodawały nam sił, kiedy przychodziło zwątpienie, czy będziemy w stanie coś zmienić

OTOZ Animals działa już 13 lat. Uratowaliśmy dziesiątki tysięcy zwierząt, z których większość znalazła nowe, kochające domy. W samym 2013 roku uratowaliśmy 4765 psów i 1811 kotów, pod naszą opieką nadal przebywa ponad 2100 zwierząt.

W ostatnich latach rośniemy w siłę i pokazujemy, że zmiany są nie tylko możliwe, ale są już tutaj, dzisiaj – dzieją się wokół i widać je gołym okiem. Oczywiście, nie wszystko nam się udaje, ale rzecz jasna chcemy zawsze dobrze, ale nie popełnia błędów ten kto nic nie robi.
Dziękujemy wszystkim naszym inspektorom, którzy w pocie czoła, poświęcają swój czas nierzadko kosztem rodziny, czy przyjaciół, aby naprawić krzywdy wyrządzane zwierzętom.
Wiemy, że pomoc zwierzętom nie zawsze jest łatwa, że wiele trudnych chwil przynosi łzy, ale coraz częściej ratujemy zwierzęta i odczuwamy radość patrząc w oczy uratowanego czworonoga!
Dziękujemy również bardzo mocno naszym darczyńcom za wsparcie i pomoc finansową. Potrzebujące zwierzęta często nie przeżyłyby bez Was i Waszej pomocy.

Nie zapominamy oczywiście o wolontariuszach, którzy w pocie czoła pomagają w prowadzonych przez nas schroniskach.
To codzienne poświęcenie jest na wagę złota. Prawdę mówiąc należy Wam się pomnik, niestety jedyny, jaki możemy zbudować jest wdzięczność i miłość czworonożnych przyjaciół
To dla nich jesteśmy!

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!