Pomagamy schronisku w Dąbrówce | OTOZ Animals

Szanowni Przyjaciele,

Pod opieką Schroniska OTOZ ANIMALS w Dąbrówce k. Wejherowa przebywa obecnie prawie 300 psów i 30 kotów. Są to zarówno młode, zdrowe zwierzaki, gotowe do adopcji jak również te schorowane i starsze, których czas biegnie nieubłaganie. Do właśnie takich psiaków należą m.in. 14-letni Figaro, którego właściciel pozbył się jak nie potrzebnego przedmiotu, 11-letnia oddana przez właściciela Saga, w której oczach od ponad 4 lat widać tylko smutek, 16-letni głuchy i niewidomy Dzidek znaleziony przez Straż Leśną w samym środku lasu, Bentley piękny psiak w typie owczarka niemieckiego, który został uratowany przez Inspektorów OTOZ ANIMALS z okropnych warunków, karmiony co kilka dni starym, spleśniałym chlebem z wodą, co spowodowało uszkodzenie żołądka i jelit, przez co musi być karmiony specjalistyczną karmą Intestinal Gastro. I w końcu 8-letni Waldo, którego właściciele postanowili się pozbyć zgłaszając go jako bezdomnego, jak się później okazało Waldo ma padaczkę i problemy z wątrobą i karmiony musi być specjalistyczną karmą weterynaryjnej Hepatic.

Wspomóż Schronisko w Dąbrówce tutaj: https://pomagam.pl/pomozwzakupiekarmy

Rocznie do schroniska trafia prawie 800 psów i 120 kotów. Część z nich jest w złym stanie zdrowotnym. To przede wszystkim One wymagają najlepszej jakości karmy jak również specjalistycznych karm weterynaryjnych, które stosujemy np. przy niewydolności nerek, wątroby, zaburzeń żołądkowo-jelitowych czy problemów alergicznych skóry. Sam koszt miesięcznego wyżywienia wszystkich podopiecznych schroniska to ok. 20 000 zł.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce k. Wejherowa prowadzone jest przez stowarzyszenie OTOZ ANIMALS. Kiedy 25 stycznia 2008 roku zajęliśmy się miejscem w którym poprzedni właściciele stworzyli gehennę dla zwierząt, wciąż borykamy się z problemami finansowymi.  Wiele udało nam się już zmienić. Powstało 130 nowych przestronnych, zadaszonych boksów,dla psów. Co roku kupujemy nowe, ocieplane budy. Po wielu latach starań udało nam się stworzyć dwie kociarnie z dużymi wybiegami.

Nie jesteśmy schroniskiem ani miejskim ani gminnym, które ma stałe finansowanie, jesteśmy placówką, której istnienie zależy od pomocy Darczyńców. Utrzymujemy się TYLKO i WYŁĄCZNIE ze środków, które uda nam się pozyskać tj. darowizn finansowych i rzeczowych oraz 1% podatku. Chcemy zapewnić naszym podopiecznym to co najlepsze, ofiarować lepszy komfort życia. Niestety miesięczne koszty utrzymania blisko 330 zwierząt są tak duże, że zawsze na coś brakuje. Dlatego Drodzy Przyjaciele liczymy na Waszą pomoc.

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc w zebraniu funduszy na zakup karm niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania podopiecznych schroniska.

W imieniu naszych zwierzaków serdecznie dziękujemy za okazane serce <3

Zapraszamy na fanpage naszego schroniska:

https://www.facebook.com/schronisko.dabrowka/

https://www.facebook.com/PsijacieleDabrowkowejGromadki/?fref=ts

 

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj