WYRWANE Z PIEKŁA – Ratujemy psy z Białorusi | OTOZ Animals

www.pomagam.pl/bialoruskiepsy

Jest nas osiemnastka. Na pierwszy rzut oka zwykłe szczeniaki, małe puchate, wesołe kuleczki. Lecz to tylko pierwsze wrażenie. Mało, kto wie, co już przeszliśmy, co widzieliśmy i ile straciliśmy.
Nasze rodziny umierają, nasi bliscy są zabierani do ciemnych pomieszczeń, gdzie po chwili ich płaczu, już nic nie słychać. Odbierają nas od mam siłą, żadne z nas swojej już nigdy nie zobaczy. Wtuleni w siebie, zamknięci w małych klatkach czekamy.
Dlatego tak bardzo chcemy stąd uciec, chcemy opuścić białoruską ziemię i znaleźć kochające domy w Polsce.
Wierzymy, że są tam ludzie, którym nasz los nie będzie obojętny, którzy nas pokochają.
Szczeniaki przyjeżdżają z kompletem szczepień, są odrobaczone i odpchlone.

Dla pięć szczeniaczków czekają już wspaniałe rodziny. Domków wciąż szukają:
1. BONI – 5-cio miesięczny, największy pieszczoch z całej „18tki”. Biały, z czarnymi odmianami, będzie większym psem.
2. BAMBI – 5-cio miesięczna, niezwykle delikatna i ostrożna w kontakcie z człowiekiem sunia. Czarna, puszysta sierść, biały krawacik i końcówki łapek
3. BERNA – 4,5 miesięczna, nieśmiała panna, uwielbia być noszona na rękach, szuka atencji u człowieka. Cała czarna z białą bródką i krawatem, będzie psem średniej wielkości.
4. CHARLIE – 5-cio miesięczny przytulak, lgnie do człowieka, potrafi się upominać o jego uwagę. Czarny z białymi łapkami i krawacikiem, będzie psem do kolana.
5. DEJA – 4,5 miesięczna, niezwykle spokojna i delikatna w kontakcie z człowiekiem sunia. Czarna z białą bródką i krawacikiem, w typie labradora, będzie psem nieco ponad kolano.
6. HARDY – 4,5 miesięczny pan, w grupie odważny, jak jest sam wycofuje się i ostrożnie spogląda na człowieka, mimo wszystko zawsze chętny do zabawy. Maści czarnej, podpalanej, z białym krawacikiem i jasnymi łapkami, będzie psem średniej wielkości.
7. LAID – 4,5 miesięczny uparciuszek, zawsze pierwszy przy misce, zdecydowanie najodważniejszy z całej ekipy. Cały czarny, będzie psem nieco ponad kolano.
8. LILI – 5-cio miesięczna, niezwykle towarzyska, pogodna i kontaktowa sunia. Będzie psem nieco ponad kolano, puszysta sierść, biały krawacik i lekko stojące uszy, to jej znak rozpoznawczy.
9. LULU – 5-cio miesięczny, wesoły, wiecznie poszukujący przygód chłopak. Czarny, z krawacikiem i białymi końcówkami łapek, będzie psem nieco ponad kolano.
10. LUNA – 4,5 miesięczna sunia z głową pełną pomysłów i chęci do zabawy. Cała czarna z białą bródką, będzie psem do kolana.
15. TOBI – 5-cio miesięczny, wszechobecny i ciekawski chłopiec. Brązowy z jasnymi łapkami i brzuszkiem, będzie psem do kolana.
11. ULI – 4,5 miesięczny, niezwykle wesoły i kontaktowy chłopiec. Biały z czarną maską, w typie jack russela, ale do kolana.
12. VILLI – 5-cio miesięczny kulturalny mały pan, oaza spokoju i cierpliwości. Biało- czarny, będzie większym psem.
13. BELLA – 5-cio miesięczna wysportowana, w ciągłym ruchu, strasznie towarzyska sunia. Brązowa, ciemniejszy grzbiecik, będzie dużym psem.

Cała „18” od 2 grudnia będzie przebywać w siedzibie OTOZ Animals, w Bojanie, k. Gdyni/
Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 538 015 381
e-mail: s.zajac@otoz.pl

 

 

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj