Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Pomoc również dla ZWIERZĄT!

Z przerażeniem śledzimy informacje z południa Polski. Żywioł nie oszczędza nikogo. Woda niszczy domy, zalewa uprawy, podtapia gospodarstwa. W kilka chwil znika dorobek całego życia.

Niestety woda nie oszczędza również zwierząt. Nasze schronisko w Oświęcimiu uległo znacznemu zniszczeniu. Na szczęście dzięki Waszej pomocy, dzięki pracy wielu osób wszystkie psy zdołaliśmy bezpiecznie ewakuować.

Teraz nadszedł czas odbudowania tego, co zabrała nam woda. Niestety brakuje nam na to środków.

Schroniska to jednak nie wszystko.

Często psy pozostają uwiązane na podwórkach, są przerażone, przemoczone, brodzą w wodzie, czasem bardzo głębokiej. Nie pozwólmy im zginąć, uwolnijmy je z łańcuchów – one też chcą przeżyć. Ich życie zależy tylko od nas! Cierpią również zwierzęta gospodarskie. Apelujemy do wszystkich osób o pomoc w ich ewakuacji.

Apelujemy również do ludzi mediów, by w codziennych przekazach nie zapominali o losie czworonogów. Nasze schroniska są gotowe na przyjęcie zwierząt z zalanych terenów. Dzwońcie do nas. Możecie również wesprzeć nas finansowo, nasz numer konta to: 55 1020 1853 0000 9902 0069 5668 Wpłaty z dopiskiem: na pomoc zwierzętom podczas powodzi przeznaczymy miedzy innymi na odbudowę schroniska w Oświęcimiu.

Tytus przed ewakuacją w poniedz. godz. 14.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ewakuacja schroniskowych psów i kotów