Siarczysty mróz, a psy na łańcuchach nadal cierpią!!! | OTOZ Animals

Woj. pomorskie, kolejny dramatyczny telefon podrywa inspektorów OTOZ Animals do pracy. Nie poddają się i natychmiast jadą we wskazane miejsce. Czasem wydaje się nam, że widzieliśmy już wszystko … A jednak. Na dworze minus 10.
Łańcuch ciężki, skręcony wokół palika, nikogo nie wzrusza. Suczka zespolona z uwięzią, tak, że nie pozwala na więcej niż kilka kroków. Nie pozwala nawet dojść do czegoś co ma służyć za schronienie w lutowe popołudnie. Zimna ziemia ciepła nie daje. Trochę cieplej na kostkach brukowych… choć niewiele lepiej, tam ostre krawędzie, jednak cieplej, bo nie przymarzają łapki do ziemi. Bez wody, bez jedzenia, wśród odchodów – takie życie zgotował jej człowiek- oprawca, który przywiązał łańcuchem na stałe… Suczka, małe stworzenie, które nie liczy już na niczyją pomoc, zrezygnowana, przestępuje z łapy na łapę. Na widok Inspektorów szerzej otwiera oczy z niedowierzaniem ze przyjechali do Niej? Tak do niej, do tej czarnej zamarzającej kulki. Mimo, że trzęsie się z zimna, że jest głodna i spragniona, nie straciła wiary w człowieka – w przyjaciela.
[envira-gallery id=”9353″]
Radośnie macha ogonkiem, kiedy Inspektorzy do niej podchodzą.
Decyzja jest oczywista …zabieramy suczkę w ciepłe miejsce z pełna miską jedzenia. Grzeczna sunia szczęśliwa, że ktoś jest nią zainteresowany, szybko przytula sie do ciepłego koca czekającego na nią w aucie. Patrzy na nas, nie wierzy, ze wreszcie jest ciepło… Kolejny łańcuch zerwany!

Suczka Pati jest kochaniutkim psiaczkiem, pragnącym kontaktu z człowiekiem, który zostanie wiernym przyjacielem rodziny.

Przebywa w OTOZ Animals – Schronisko „Ciapkowo” w Gdyni
Tel: 58 622 25 52

Pomóż nam zatrzymać przemoc! Prosimy przekaż swój 1% na ratowanie zwierząt!
Pamiętaj, liczy się każde wsparcie!
http://animalsi.otoz.pl/rozlicz
Krajowy Rejestr Sądowy KRS 0000069730

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!