Udało się uratować szczeniaka wrzuconego do kontenera – Bukowina Tatrzańska | OTOZ Animals

Sobotnie popołudnie. Nasi inspektorzy otrzymali telefon od kierownika posterunku  policji Bukowina Tatrzańska z zapytaniem, czy możemy pomóc w sprawie psa, który miał być wrzucony do kontenera przeznaczonego na odzież używaną. Kiedy przyjechaliśmy na miejscu stał już radiowóz.

Jeden z policjantów „zajrzał” do środka i potwierdził. W środku siedział przestraszony szczeniaczek!! Aby Go uwolnić wezwana została Straż Pożarna która użyła nożyc do cięcia metalu. Psie dziecko zostało natychmiast  zawiezione do lecznicy weterynaryjnej, gdzie po dokładnym zbadaniu jego stanu zdrowia i podaniu preparatów na odrobaczenie i odpchlenie przewieziony został do domu tymczasowego .

Szczeniaczek został uratowany dzięki ofiarnej pracy naszych inspektorów  oraz Waszemu 1% który przekazaliście w zeszłym roku na ratowanie maltretowanych i  bezdomnych  zwierząt.

Pamiętajcie, że  głównie z Waszych środków finansujemy działania naszego inspektoratu ( samochód, benzyna, opieka weterynaryjna dla naszych zwierząt ).
Prowadzimy także 8 schronisk, gdzie opiekujemy się  ponad 2100 zwierząt. W zeszłym roku znaleźliśmy domy dla 4 765 psów i 1 811 kotów.

W tym roku z Waszą pomocą postaramy się,  aby  liczba uratowanych zwierząt była większa.

Nasz darmowy program do rozliczania PIT można znaleźć tutaj: Program do rozliczeń PIT za 2013 r. 
Więcej o naszych działaniach możecie przeczytać w dzialehttps://otoz.pl/pomoz-nam-pomagac.
Zdjęcia dzięki uprzejmości Tygodnika Podhalańskiego http://www.tygodnikpodhalanski.pl/

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!