Wietrzenie szafy | OTOZ Animals

Zakopiańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami  zwróciło się do OTOZ Animals o wsparcie akcji zbiórki funduszy na pomoc bezdomnym zwierzętom z terenu  Zakopanego i Podhala.

Zakopiański TOnZ zrzesza ludzi, którzy od lat pracują ze zwierzętami, kochają je i umieją z nimi postępować.

W dniach od 22 sierpnia do 10 września w naszych schroniskach w Gdyni, Tczewie oraz Starogardzie Gdańskim będzie prowadzona zbiórka używanej i nadającej się do użytku odzieży, którą następnie wolontariusze Zakopiańskiego TOnZ-u wystawią na sprzedaż w aukcji charytatywnej .W ten sposób uzyskane środki finansowe zostaną przeznaczone na leczenie, transport do lecznic oraz utrzymanie  skrzywdzonych i bezdomnych zwierząt znajdujących się pod opieką stowarzyszenia.  Marzeniem wolontariuszy z Zakopanego jest zakup samochodu przeznaczonego do transportu rannych zwierząt .Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą- zechciejcie Państwo przeglądnąć swoje garderoby. U każdego z nas zawsze znajdzie się coś z czego już wyrośliśmy, znudziło się nam albo po prostu jest już nie modne.

Będziemy wdzięczni za pomoc dla zwierząt z Podhala. Prosimy o opisywanie paczek „Zakopane” oraz przekazywanie ich pracownikom naszych schronisk.

Więcej informacji: kontakt@ztonz.pl

 

Adresy schronisk OTOZ Animals w których prowadzona jest zbiórka:

 

Schronisko „Ciapkowo” w Gdyni

ul. Małokacka 3A

 

Schronisko w Starogardzie Gdańskim

ul. Hermanowska 24

 

Schronisko w Tczewie

ul. Malinowska(bez numeru)

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!