Wstrząsający film ukazujący długotrwałe zabijanie świń młotkiem. ( UWAGA BARDZO DRASTYCZNY FILM ) | OTOZ Animals

Przerażające krzyki, krew, dźwięk uderzającego o czaszkę wielokrotnie młotka. Wszystko dokładnie pokazane na przesłanym do OTOZ Animals materiale filmowym.

Inspektorzy OTOZ Animals 18 kwietnia otrzymali telefon od byłego pracownika przedsiębiorstwa produkcji zwierzęcej znajdującego się na terenie w gminie Barwice (woj. zachodniopomorskiego).

Szok i niedowierzanie nieustannie towarzyszą nam po obejrzeniu tego drastycznego nagrania. Takiego okrucieństwa wobec zwierząt przedstawiciele OTOZ Animals dawno nie widzieli (budzą się skojarzenia z głośnej interwencji w ubojni w Żelistrzewie, gdzie źle ogłuszona świnia była żywcem wrzucona do oparzalnika). Na trwającym pół godziny filmie widać jak mężczyźni katują zwierzęta. Bezwzględny, okrutny mord według kilku świadków zaczął się dwa miesiące temu i trwa do tej pory.

Na kolejnym filmiku widać dogorywające we własnej krwi, zwierzęta. Pracownicy twierdzą, że ich powolne umieranie potrafiło trwać nawet godzinę!

OTOZ Animals złożyło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i zamierza przystąpić do sprawy karnej w charakterze strony.

Przypomnijmy, że stosowanie młotków jako narzędzi do uboju jest kategorycznie zabronione, niezgodne z przepisami polskiego prawa, a przede wszystkim jest to wyjątkowo okrutne i barbarzyńskie. .

Czekamy na nowelizację Ustawy o ochronie zwierząt, w której jest zapis dotyczący monitoringu w rzeźniach.

 

 

O interwencji przeczytacie też tutaj:

 Polsatnews.pl

 RMF24.pl

 Szczecinek.com

SE.pl

iszczecinek.pl

gk24.pl

Gawex.pl

TVP Szczecin

 

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!