Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wystające kości, wyłysienia w sierści… To już przeszłość! Zobacz, jak interwencja OTOZ Animals Oddział Oświęcim zmieniła życie Łokera!

W dniu interwencji Łoker był skrajnie zaniedbany i wychudzony. Był pozbawiony większości sierści, a łyse placki na jego skórze były tłuste i lepkie. Wokół Łokera unosił się duszący odór. Właściciel podczas rozmowy z inspektorami przyznał, że pies nie był leczony od dłuższego czasu…

Musieliśmy interweniować! Łoker został odebrany i przewieziony pod opiekę lekarza weterynarii. Okazało się, że psiak chorował na silny łojotok, co w konsekwencji spowodowało namnożenie się drożdżaków na jego skórze. Do tego doszła niedoczynność tarczycy. Natychmiast zostało wdrożone odpowiednie leczenie. Sami oceńcie efekty!

Dziś Łoker to zupełnie inny pies! Jak na owczarka przystało, Łoker w końcu może cieszyć się piękną, bujną sierścią. Niedawno nasz podopieczny rozpoczął nowy etap życia u boku kochającej rodziny. Dziękujemy serdecznie adoptującym! Życzymy wszystkiego dobrego!

OTOZ Animals

Organizacja Pożytku Publicznego

Krajowy Rejestr Sądowy

KRS 0000069730

Cel szczegółowy: Inspektorat w Oświęcimiu