Zmiany w Schronisku OTOZ Animals „Podaj Łapę” w Słupsku. | OTOZ Animals

Od 14 sierpnia 2012 r. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Słupsku prowadzone przez OTOZ Animals nosi oficjalną nazwę „Podaj Łapę”. Razem z Głosem Pomorza ogłosiliśmy konkurs na nazwę. Czytelnicy i internauci Głosu Pomorza przesyłali propozycje. Ostatecznie zwyciężyła nazwa „Podaj Łapę”. Tablicę z nazwą schroniska i z informacjami odsłonili przedstawiciele OTOZ Animals oraz pracownicy i wolontariusze schroniska. Na uroczystości obecni bylim.in. Wiceprezydent Słupska Andrzej Kaczmarczyk, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Słupsku Janusz Sikorski, Redaktor Naczelny Głosu Pomorza Krzysztof Nałęcz oraz mieszkańcy Słupska. Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność.

Dzięki pomocy Darczyńców możemy poprawiać warunki bytowe bezdomnych zwierząt w schronisku.

Zakupiliśmy m.in. nowe budy dla psiaków oraz klatki dla kotów przebywających na kwarantannie. Na terenie schroniska powstał również nowy wybieg dla psiaków . Dzięki temu zwierzęta będą miały więcej przestrzeni . Zajęliśmy się również odnowieniem i pomalowaniem starych bud, które po renowacji  mogą jeszcze służyć psiakom jako schronienie . Postawiliśmy również nowe kojce dla psiaków.

Nieocenioną pomocą dla naszych podopiecznych są wolontariusze. To dzięki nim smutne, porzucone zwierzęta odzyskują na nowo zaufanie do ludzi . Wolontariusze wyprowadzają psiaki na spacery, zajmują się socjalizowaniem i pielęgnowaniem psiaków i kotów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!