Zobaczcie jak teraz wyglądają konie uratowane przez Animalsów | OTOZ Animals

Opiekunowie koni, które pozostają pod opieką OTOZ Animals przywiązują ogromną wagę na dobrostan zwierząt gospodarskich ,szczególnie o ich naturalnej potrzebie ruchu.
W czasie wiosenno -letnim potrzeby żywieniowe koni są inne niż zimą czy późną jesienią. Konie i krowy  uwielbiają trawę i nieograniczony niczym ruch.
Dla konia instynkt stadny i otwarta przestrzeń jest bardzo ważna. Zamknięcie koni lub krów w stajniach lub oborach nie tylko pozbawia te zwierzęta możliwości ruchu, ale też bardzo negatywnie wpływa na psychikę tych
zwierząt. Inspektorzy OTOZ Animals walczą z plagą łańcuchową u zwierząt permanentnie trzymanych na łańcuchach, w pomieszczeniach, jak i na pastwiskach!
Inspektorzy odwiedzają gospodarzy i tłumaczą o zaletach wypuszczania zwierząt gospodarskich na świeże powietrze przez cały rok, zwierzęta pozostając na kilka miesięcy w ciasnych pomieszczeniach, z reguły na łańcuchach, zapadają na depresje i jest nie humanitarne.
Nasze zwierzaki z interwencji są szczęśliwe a opiekunowie dbają by ich pociechy żyły pełną piersią!

Niestety utrzymanie Koni jest bardzo kosztowne, te które uda się adoptować do nowych dobrych domów bardzo cieszą, jednak reszta bardzo szybko wyczerpuje nasze środki. Prosimy o pomoc w utrzymaniu uratowanych zwierząt. Datki można przelać na konto:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
PKO BP: 55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Tytułem: dla koni w potrzebie
oraz Paypal : paypal@otoz.pl

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!