ZWIERZĘTA PROSZĄ O GŁOS !!! | OTOZ Animals

W ostatnich dniach przed wyborami pragniemy podziękować przewodniczącemu parlamentarnego zespołu przyjaciół zwierząt posłowi Pawłowi Suskiemu za jego zaangażowanie w ideę ochrony zwierząt –http://www.glosujemydlazwierzat.pl/zielonalista.html

ZWIERZĘTA PROSZĄ O GŁOS !!!
,,Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę”. Tak brzmi art. 1, ust.1 Ustawy o ochronie zwierząt. To nawet piękne słowa, ale jakże puste, kiedy niemalże każdego dnia media donoszą o bestialskim zachowaniu człowieka wobec zwierząt, kiedy każdego dnia w schroniskach ginie średnio kilkaset psów.

Wykonując swoje statutowe obowiązki w zakresie ochrony zwierząt, wielokrotnie interweniując w obronie naszych braci mniejszych wiemy, jak trudno jest zmagać się z bezdusznością urzędniczą, czy ignorancją wymiaru sprawiedliwości. Wypełniając swoją misję do zwierząt, często potrzebujemy pomocy, którą zawsze otrzymujemy od posła Pawła Suskiego, dlatego też nie wyobrażamy sobie Sejmu bez Niego. Paweł Suski zawsze wspierał nas we wszystkich akcjach na rzecz zwierząt – dotyczących uboju rytualnego, patologii w schroniskach, targu koni ciężkich w Skaryszewie, czy problemie męczonych koni do Morskiego Oka. Często był jedyną z niewielu osób w Sejmie, która w ogóle chciała rozmawiać o poprawie ochrony zwierząt w Polsce. Niestety to zaangażowanie nie zostało docenione przez kierownictwo partii (PO), otrzymał 6. miejsce na liście. W imieniu zwierząt prosimy Państwa o głos na Pawła Suskiego, nie może Go zabraknąć w polskim Parlamencie.

Pragniemy dodać, że nie wspieramy żadnej konkretnej partii, a jedynie osoby, które dały się poznać jako prawdziwi obrońcy zwierząt.

FW7B0915

Przekaż darowiznę

 

Paypal:

 

KRS 0000069730

Numer naszego konta:
55 1020 1853 0000 9902 0069 5668
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

POBIERZ PROGRAM
DO ROZLICZANIA PIT

Pobierz tutaj

INTERWENCJE OTOZ Animals

Zimowy Patrol Animalsów

Pomóż nam pomagać

Stop Łańcuchom!